JŪSU MĀJAI, BIZNESAM UN LABSAJŪTAI

BŪVE R


Ir uzņēmums metāla izstrādājumu ražošanā un tirdzniecībā ar mērķi kļūt par profesionālu un atpazīstamu līderi metālapstrādes nozarē! Kompānijas veiksme ir balstīta uz godīgu, atbildīgu biznesu un ētisku attieksmi. Mēs nodrošinām pilnu pakalpojumu spektru, augstu kvalitāti, individuālu un elastīgu pieeju katram klientam. Galvenais uzņēmuma darbības veids ir metālapstrāde un metāla izstrādājumu ražošana.

Uzņēmums saviem esošajiem un topošajiem klientiem piedāvā plašu ar metālapstrādi saistītu pakalpojumu klāstu, kurā ietilpst rasējuma izstrāde, projektu izstrāde, metāla griešana, zāģēšana, locīšana, metināšana, virpošana, frēzēšana un slīpēšana, un pēcapstrāde, kā arī uzstādīšanas un montāžas darbi.

Laika gaitā uzņēmums ir strauji attīstījies - ir paplašinātas ražošanas telpas, iegādātas modernas tehnoloģijas iekārtas, paplašināts pakalpojumu klāsts, veikta profesionālu darbinieku atlase, uzņēmums aug un mērķtiecīgi attīstās ar katru dienu.

Mēs esam gatavi izaicinājumiem, gatavi darīt visu iespējamo un reizēm pat mazliet vairāk, lai sniegtu to, kas visvairāk nepieciešams mūsu klientam.

Mūsu vīzija
Vēlamies kļūt par konkurētspējīgu, stabilu un atpazīstamu metālapstrādes uzņēmumu gan vietējā, gan starptautiskajā tirgū, kas nodrošina augstu ražošanas un uzstādīšanas kvalitāti.

Mūsu vērtības

Lojalitāte - mūsuprāt ir viena no svarīgākajām vērtībām veiksmīgai sadarbībai uzņēmumā, kas veido un palīdz uzturēt korektas un caurspīdīgas attiecības ar visiem mūsu klientiem.

Kvalitāte - mums ir svarīgi nodrošināt kvalitatīvu produktu ražošanu un pakalpojumu sniegšanu, atbilstoši klientu vajadzībām un vēlmēm.

Precizitāte - viena no svarīgākajām vērtībām mūsu uzņēmumā ir precizitāte attiecībā uz izpildes termiņiem, kas būtiski iespaido turpmāko sadarbību ilgtermiņā, izzinot klientu vajadzības un vēlmes

Sadarbības partneri:


Vartu_atomatika_KING-GATES

BETAFENCE_zogi

OMNIVA_kurjers_pakomats

Garazu_vartiLOCINOX_vartu_furnitura


WISNIOWSKI_zogi


K-RAUTA_buvnaterialu_veikalsMetala_kalumi

Autoatika_nice

BFT_vartu_automatika


PATA_kokmaterialiRUUKKI_jumta_materialiDEPA_buvmateriali


STATS_tehnikas noma


COMUNELLO_vartu_furnituraSEVERSTAL_metals
BŪVE R Paveiktie darbi:

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.

Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Salidzini.lv logotips Ceno.lv