Paceļamās automatiskas barjeras cenas:


Paceļama barjera KMBM6 garums līdz 6 metri 

Elektromehāniskā barjera garumā no 3,6 līdz 6m pieejas kontrolei privātās, sabiedriskās un ražošanas teritorijās un autostāvvietās. Ideāla intensīvai lietošanai. Barjerā ir iebūvēts vadības bloks 24Vdc ar automātisko dzesēšanas sistēmu. Palēninājums atvēršanās un aizvēršanās brīdī. Komplektā ietilpst, Korpuss, alumīnija strēle ar atstarojošam uzlīmēm, 2 tālvadības pultis, 1 pāris fotoelementu, iebūvēta signāllampa, atbalsta stabs. Barjeras korpuss no nocinkota tērauda. 

Instrukcija KMBM6_EN       KMBM6 Shēma_EN

Cena 945 Eur ar PVN     PIRKT                  

 

Paceļama barjera KMBM8 garums līdz 8 metri 

Elektromehāniskā barjera garumā no 5m līdz 8m pieejas kontrolei privātās, sabiedriskās un ražošanas teritorijās un autostāvvietās. Ideāla intensīvai lietošanai. Barjerā ir iebūvēts vadības bloks 230 Vac ar automātisko dzesēšanas sistēmu. Palēninājums atvēršanās un aizvēršanās brīdī. Komplektā ietilpst, Korpuss, alumīnija strēle ar atstarojošam uzlīmēm, 2 tālvadības pultis, 1 pāris fotoelementu, signāllampa, atbalsta stabs. Barjeras korpuss no nocinkota tērauda. 

Instrukcija MBM8_EN

Cena 1658,00 Eur ar PVN     PIRKT  
Paceļama barjera NICE X-BAR garums līdz 3 metri

Elektromehāniskā barjera garumā līdz 3m pieejas kontrolei privātās, sabiedriskās un ražošanas autostāvvietās. Ideāla intensīvai lietošanai. Barjerā ir iebūvēts vadības bloks, komplektā ietilpst alumīnija strēle ar atstarojošam uzlīmēm. Barjeras korpuss no nocinkota tērauda. Jauda 250W, atvēršanas laiks 4,0 s, darba cikls 80%. ISO 9001. 
Garantija 2 gadi. 

Cena 730 Eur ar PVN                             PIRKT X-BAR


NICE_X-BARBarjera_X-BARPaceļama barjera BFT MOOVI 30 garums līdz 3 metri

Barjera ar strēli 3m (vienai braukšanas joslai) korpusa krāsa tumši pelēka. Voltāža 230V vadības bloks BFT ALPHA, motora jauda 300W, atvēršanās / aizvēršanās ātrums: 4 sek. Drošība IP 24, paredzēta darbam ar lielu intensitāti SL-PRO komanda rekomendē līdz 800 darba cikliem diennaktī. Komplektā -barjeras mehānisms, -kustīgā daļa 3 m, -slēdzis -poga. Darba temperatūras režīms: no -40 °C līdz + 55 °C
BFT MOOVI instrukcija (PDF) RU

Cena 715 Eur ar PVN                        PIRKT MOOVI 30

BFT_MOOVI30


Barjera_MOOVI_30


Paceļama barjera NICE WIDE-S garums līdz 4 metri

Elektromehāniskā barjera garumā līdz 4m pieejas kontrolei privātās, sabiedriskās un ražošanas autostāvvietās. Barjerā ir iebūvēts vadības bloks, komplektā ietilpst alumīnija strēle ar atstarojošam uzlīmēm. Barjeras korpuss no alumīnija ar mehānismu, kas novērš bojājumu. Jauda 300W, ātrumu regulē elektroniskā veidā – atvēršanas laiks 4,0 s, darba cikls 100%. ISO 9001. 
Garantija 2 gadi. 
WIDE-S instrukcija (PDF) EN
WIDE-S instrukcija (PDF) RU
Video materiāls
WIDE-S

Cena 896 Eur ar PVN                            PIRKT WIDE-S
Paceļama barjera NICE WIL4 garums līdz 4 metri

Elektromehāniskā barjera garumā līdz 4m pieejas kontrolei privātās, sabiedriskās un ražošanas autostāvvietās. Barjerā ir iebūvēts vadības bloks, komplektā ietilpst alumīnija strēle ar atstarojošam uzlīmēm. Barjeras korpuss no alumīnija ar mehānismu, kas novērš bojājumu. Jauda 180W, ātrumu regulē elektroniskā veidā – atvēršanas laiks 3,5 s, darba cikls 80%. ISO 9001. 
Garantija 2 gadi. 
WIL4 instrukcija (PDF) RU.
WIL4 pieslēgšana (PDF) RU.
WIL4 instrukcija (PDF) EN

Cena 940 Eur ar PVN                                PIRKT WIL4


NICE_WIL4

Paceļama barjera NICE WIL6 garums līdz 6 metri

Elektromehāniskā barjera garumā līdz 6m pieejas kontrolei privātās, sabiedriskās un ražošanas autostāvvietās. Barjerā ir iebūvēts vadības bloks, komplektā ietilpst alumīnija strēle ar atstarojošam uzlīmēm. Barjeras korpuss no alumīnija ar mehānismu, kas novērš bojājumu. Jauda 100W, ātrumu regulē elektroniskā veidā – atvēršanas laiks
5 s, darba cikls 80%. ISO 9001. 
Garantija 2 gadi.
WIL6 instrukcija (PDF) RU.
WIL6 pieslēgšana (PDF) RU.
WIL6 instrukcija (PDF) EN

Cena 1210 Eur ar PVN                               PIRKT WIL6
Paceļama barjera NICE SIGNO3 garums līdz 3 metri

Elektromehāniskā barjera garumā līdz 3m pieejas kontrolei privātās, sabiedriskās un ražošanas autostāvvietās. Ideāla intensīvai lietošanai. Barjerā ir iebūvēts vadības bloks, komplektā ietilpst alumīnija strēle ar atstarojošam uzlīmēm. Barjeras korpuss no nocinkota tērauda. Jauda 250W, atvēršanas laiks 1,8 s, darba cikls 80%. ISO 9001. 
Garantija 2 gadi. 
SIGNO3 instrukcija (PDF) RU.
SIGNO3 pieslēgšana (PDF) RU

Cena 1235 Eur ar PVN
Paceļama barjera NICE SIGNO4 garums līdz 4 metri

Elektromehāniskā barjera garumā līdz 4m pieejas kontrolei privātās, sabiedriskās un ražošanas autostāvvietās. Ideāla intensīvai lietošanai. Barjerā ir iebūvēts vadības bloks, komplektā ietilpst alumīnija strēle ar atstarojošam uzlīmēm. Barjeras korpuss no nocinkota tērauda. Jauda 300W, atvēršanas laiks 3 s, darba cikls 80%. ISO 9001. 
Garantija 2 gadi. 
SIGNO4 instrukcija (PDF) RU.
SIGNO4 pieslēgšana (PDF) RU

Cena 1030 Eur ar PVN

Paceļama barjera NICE SIGNO6 garums līdz 6 metri

Elektromehāniskā barjera garumā līdz 6m pieejas kontrolei privātās, sabiedriskās un ražošanas autostāvvietās. Ideāla intensīvai lietošanai. Barjerā ir iebūvēts vadības bloks, komplektā ietilpst alumīnija strēle ar atstarojošam uzlīmēm. Barjeras korpuss no nocinkota tērauda. Jauda 300W, atvēršanas laiks 6 s, darba cikls 80%. ISO 9001. 
Garantija 2 gadi. 
SIGNO6 instrukcija (PDF) RU.
SIGNO6 pieslēgšana (PDF) RU

Cena 1310 Eur ar PVNPirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.

Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Salidzini.lv logotips Ceno.lv